Dlaczego to jest najlepsza oferta?

Nowocześnie, oszczędnie oraz z nastawieniem na najwyższą jakość – tak powstają budynki na osiedlu Radziwiłłów, w przepięknej okolicy w pobliżu Ostrowa Wielkopolskiego – w Topoli Osiedle.

Budynki zaprojektowano z dbałością o każdy detal, a dzięki zastosowanym systemom wydatki na utrzymanie domu ograniczają się do minimum.
Odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna w połączeniu z ogrzewaniem elektrycznym pozwala na zredukowanie kosztów ogrzewania niemal do zera. Płacimy tylko koszt przesyłu energii.
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją zapewnią zawsze czyste i świeże powietrze w domu, przy jednoczesnym zmniejszeniu zapotrzebowania na ciepło.

Brak pyłków oraz wymiana powietrza sprawia, iż alergicy mogą spać spokojnie. Z dumą możemy powiedzieć, że jest to budownictwo, w którym zdrowie lokatora jest na pierwszym miejscu.

Sterowanie systemem alarmowym, ogrzewaniem czy roletami będziemy mogli obsługiwać przez telefon (na życzenie klienta można rozszerzyć zakres opcji aktywnych).

W pełni funkcjonalne wnętrza mieszczące 3 sypialnie (w tym jedna z garderobą) oraz piękną kuchnię z jadalnią i salonem, gwarantują wygodę użytkowania dla 4-osobowej rodziny.

Wyobraź sobie Twoje dzieci bawiące się na własnym podwórku, gdzie mają wystarczająco miejsca aby pograć w piłkę. Wyobraź sobie, że nie musisz się martwić o ich zdrowie, ponieważ oddychają czystym powietrzem, a przed domem nie ma nadmiernego ruchu samochodowego. Budynki oddalone od głównej trasy z wewnętrzną drogą pozwalają w ciszy cieszyć się własną działką.

Wszystkie plusy płynące z życia na wsi łączymy tutaj z urokami życia miejskiego. Dzięki niedalekiej odległości naszej inwestycji od Ostrowa Wielkopolskiego czy Odolanowa nic nie ogranicza nas w dojazdach do pracy czy braniu udziału w wydarzeniach kulturalnych, wyjściach do restauracji czy kina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *